Όλα τα Ακίνητά μας

94 αγγελίες

ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ οικόπεδo 250 τ.μ., προσόψεως 120.000€

€ 120.000 250 τ.μ.

  • 480 €/τ.μ.

ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ οικόπεδo 250 τ.μ., προσόψεως, επίπεδο με άδεια οικοδομής για 200τμ συν βοηθητικοί χώροι, διαμορφωμένος χώρος με μάντρα, έτοιμο για εκσκαφή, νότιος προσανατολισμός. Τιμή 120.000€ PREMIUM...

Κωδ. 2401117

ΑΧΑΡΝΕΣ Κέντρο Κατάστημα 600τμ

€ 6.500 600 τ.μ.

  • 11 €/τ.μ.

ΑΧΑΡΝΕΣ Κέντρο Κατάστημα 600τμ (300τμ ισόγειο,300τμ υπόγειο),μεγάλο ύψος ισογείου, άριστη ποιότητα κατασκευής, πολυτελες, σύστημα θέρμανσης ψύξης, ασανσέρ, τριφασικό ρεύμα, γωνιακό, σε κεντρικό σημεί...

Κωδ. 2401038

ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ,Μοναδικό Γωνιακό οικόπεδo 1038 τ.μ. επί της Μακεδονομάχων

€ 460.000 1.038 τ.μ.

  • 443 €/τ.μ.
  • Συντελεστής δόμησης: 40

ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ,Μοναδικό Γωνιακό οικόπεδo 1038 τ.μ. επί της Μακεδονομάχων με 67μ συνολική πρόσοψη, σ.δ. 0,40, σ.κ. 0,25, άρτιο, οικοδομήσιμο, διαστάσεις 42.5 επί 24.3μ, ιδανικό για κατασκευή πολυτελών...

Κωδ. 2401100

Τοποθεσία στο χάρτη

ΛΕΓΡΕΝΑ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ Αγροτεμάχιο 4200τμ

€ 500.000 4.200 τ.μ.

  • 119 €/τ.μ.

ΛΕΓΡΕΝΑ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ Αγροτεμάχιο 4200τμ με 39μ πρόσοψη, άρτιο οικοδομήσιμο, 670μ από παραλία, επίπεδο με περίφραξη σε περιοχή με πολυτελείς κατοικίες. ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΘΕΣΗ PREMIUM ESTATES Τηλ: 6944634165...

Κωδ. 2401087

ΚΗΦΙΣΙΑ ΑΔΑΜΕΣ ΟΡΟΦΟΜΕΖΟΝΕΤΑ

€ 370.000 180 τ.μ.

  • 2.056 €/τ.μ.
  • 4 Υπνοδωμάτια
  • 2 Μπάνια

Κηφισιά ,Αδάμες (Οικισμός Πελοποννησίων),Προς Πώληση, Διαμέρισμα, 180 τ.μ ,1ος , Αναπτύσσεται σε 2 επίπεδα και αποτελείται από 1ο όροφο, σαλόνι με τζάκι, τραπεζαρία με πρόσβαση σε βεράντα, κουζίνα, 3 ...

Κωδ. 2401029

ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ Οροφοδιαμέρισμα 185τμ,

€ 400.000 185 τ.μ.

  • 2.162 €/τ.μ.
  • 3 Υπνοδωμάτια
  • 2 Μπάνια

ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ Οροφοδιαμέρισμα 185τμ, '83 σαλόνι, καθιστικό, κουζίνα, 3Υ/Δ, 1master, 2 μπάνια, wc, τζάκι, περιμετρικά μεγάλες βεράντες, θέα, πάρκιν, πολυτελής κατασευή, πλησίον πλατείας, 400.000€ PREM...

Κωδ. 2401055

ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΟΙΚΟΠΕΔΟ

€ 350.000 1.020 τ.μ.

  • 343 €/τ.μ.
  • Συντελεστής δόμησης: 40

ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ,οικόπεδo 1020 τ.μ., εντός σχεδίου, στο ύψος της πλατείας, πρόσοψη 19μ., ανατολικό σ.δ. 0,40, σ.κ. 0,25, άρτιο, οικοδομήσιμο.Τιμή 350.000€ PREMIUM ESTATES Τηλ: 6944634165, e-mail: info@...

Κωδ. 2401010

ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΟΙΚΟΠΕΔΟ 1050τμ

€ 400.000 1.050 τ.μ.

  • 381 €/τ.μ.
  • Συντελεστής δόμησης: 40

ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ,οικόπεδo 1050 τ.μ., εντός σχεδίου, κάτω από την πλατεία, πρόσοψη 32μ., σ.δ. 0,40, σ.κ. 0,25, άρτιο, οικοδομήσιμο.Tιμή 400.000€ PREMIUM ESTATES Τηλ: 6944634165, e-mail: info@premiumestat...

Κωδ. 2401002

ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ,οικόπεδo 1032 τ.μ

€ 185.000 1.032 τ.μ.

  • 179 €/τ.μ.
  • Συντελεστής δόμησης: 25

ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ,οικόπεδo 1032 τ.μ., εντός σχεδίου, πανοραμική θέα, νότιο, γειτονιά με πολυτελείς κατοικίες, πρόσοψη 15μ., σ.δ. 0,40, σ.κ. 0,25, άρτιο, οικοδομήσιμο.Τιμή 185.000€ PREMIUM ESTATES Τηλ: 6...

Κωδ. 2401059

ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΟΙΚΟΠΕΔΟ 1200 ΤΜ

€ 170.000 1.200 τ.μ.

  • 142 €/τ.μ.
  • Συντελεστής δόμησης: 40

ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ,οικόπεδo 1200 τ.μ., εντός σχεδίου, κοντά στην πλατεία και την εκκλησία , πρόσοψη 15μ., σ.δ. 0,40, σ.κ. 0,25, άρτιο, οικοδομήσιμο.Τιμή 170.000€ PREMIUM ESTATES Τηλ: 6944634165, e-mail: ...

Κωδ. 2401013