Όλα τα Ακίνητά μας

94 αγγελίες

ΠΑΡΟΣ ΜΕΣΑΔΑ Αγροτεμάχιο 10.500τμ,

€ 850.000 10.500 τ.μ.

  • 81 €/τ.μ.

ΠΑΡΟΣ ΜΕΣΑΔΑ Αγροτεμάχιο 10.500τμ,άρτιο και οικοδομήσιμο κατά κανόνα, 75μ πρόσοψη επί της επαρχιακής οδού, νοτιοανατολικός προσανατολισμός, θέα θάλασσα, σε σημείο με νεόδμητες πολυτελείς κατοικίες και...

Κωδ. 2401091

Νεόδμητη Οροφομεζονέτα 74 τ.μ., 5ου-6ου Ορόφου Ρετιρέ– Παγκράτι, Άγιος Αρτέμιος | €360.000

€ 360.000 74 τ.μ.

  • 4.865 €/τ.μ.
  • 2 Υπνοδωμάτια
  • 2 Μπάνια

Νεόδμητη Οροφομεζονέτα 74 τ.μ., 5ου-6ου Ορόφου Ρετιρέ– Παγκράτι, Άγιος Αρτέμιος | €380.000

Σε ήσυχη και προνομιακή τοποθεσία του Παγκρατίου 300μ από την Φιλολάου, διατίθεται προς πώληση νεόδμητη οροφ...

Κωδ. 2401083

ΚΗΦΙΣΙΑ, Αδάμες (Οικισμός Γράμμος Φοίνικας),Προς Πώληση, οικόπεδo 385 τ.μ

€ 260.000 385 τ.μ.

  • 675 €/τ.μ.
  • Συντελεστής δόμησης: 50

ΚΗΦΙΣΙΑ, Αδάμες (Οικισμός Γράμμος Φοίνικας),Προς Πώληση, οικόπεδo 385 τ.μ., εντός σχεδίου, δίπλα στην παιδική χαρά, άμεση πρόσβαση στην Ε.Ο. και κέντρο Κηφισιάς, νοτιοανατολικός προσανατολισμός, πρόσο...

Κωδ. 2401088

ΟΙΚΟΠΕΔΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ

€ 240.000 1.010 τ.μ.

  • 238 €/τ.μ.
  • Συντελεστής δόμησης: 40

ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ,οικόπεδοo 1010 τ.μ., εντός σχεδίου, πρόσοψη 17μ., ιδανικό για δύο κατοικίες κάτω από την πλατεία σ.δ. 0,40, σ.κ. 0,25, άρτιο, οικοδομήσιμο.Τιμή 240.000€ PREMIUM ESTATES Τηλ: 6944634165,...

Κωδ. Α2401020

Καστέλλα-Πασαλιμάνι Νεόδμητο οροφοδιαμέρισμα 2ου ορόφου

€ 295.000 84 τ.μ.

  • 3.512 €/τ.μ.
  • 2 Υπνοδωμάτια
  • 2 Μπάνια

ΠΕΙΡΑΙΑΣ Καστέλλα-Πασαλιμάνι Νεόδμητο οροφοδιαμέρισμα 2ου ορόφου 84τμ, 2Υ/Δ master, wc, 13τμ βεράντες, πολυτελής κατασκευή,minimal αισθητική

Κωδ. 2401044

ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΟΙΚΟΠΕΔΟ ΠΝΟΡΑΜΙΚΗ ΘΕΑ

€ 280.000 1.050 τ.μ.

  • 267 €/τ.μ.
  • Συντελεστής δόμησης: 40

ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ,οικόπεδo 1050 τ.μ., εντός σχεδίου, πανοραμική θέα , γειτονιά με πολυτελείς κατοικίες, πρόσοψη 36μ., σ.δ. 0,40, σ.κ. 0,25, άρτιο, οικοδομήσιμο.Τιμή 280.000€ PREMIUM ESTATES Τηλ: 6944634...

Κωδ. 2401018

ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΟΙΚΟΠΕΔΟ 1045τμ ΜΕ ΠΑΝΟΡΑΜΙΚΗ ΘΕΑ

€ 240.000 1.045 τ.μ.

  • 230 €/τ.μ.
  • Συντελεστής δόμησης: 40

ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ,οικόπεδo 1045 τ.μ., εντός σχεδίου, με μοναδική πανοραμική θέα, νότιο, γειτονιά με πολυτελείς κατοικίες, πρόσοψη 17μ., σ.δ. 0,40, σ.κ. 0,25, άρτιο, οικοδομήσιμο.Τιμή 240.000€ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙ...

Κωδ. 2401107

Νεόδμητο Οροφοδιαμέρισμα 61 τ.μ. 4ου Ορόφου– Παγκράτι, Άγιος Αρτέμιος | €300.000

€ 300.000 61 τ.μ.

  • 4.918 €/τ.μ.
  • 2 Υπνοδωμάτια
  • 1 Μπάνιο

Σε ήσυχη και προνομιακή τοποθεσία του Παγκρατίου 300μ από την Φιλολάου, διατίθεται προς πώληση νεόδμητο οροφοδιαμέρισμ...

Κωδ. 2401082

ΑΧΑΡΝΕΣ Κέντρο Επαγγελματιός χώρος 280τμ

€ 1.600 280 τ.μ.

  • 6 €/τ.μ.

ΑΧΑΡΝΕΣ Κέντρο Επαγγελματιός χώρος 280τμ, 2ου ορόφου, άριστη ποιότητα κατασκευής, πολυτελες, ασανσέρ, τριφασικό ρεύμα, ράμπα ΑΜΕΑ, γωνιακό, κεντρικό σημείο με υψηλή προβολή και 34 μέτρα πρόσοψη στην...

Κωδ. 2401106

Τοποθεσία στο χάρτη

Νεόδμητο Οροφοδιαμέρισμα 71 τ.μ. – Παγκράτι, Άγιος Αρτέμιος | €280.000

€ 280.000 71 τ.μ.

  • 3.944 €/τ.μ.
  • 2 Υπνοδωμάτια
  • 1 Μπάνιο

Νεόδμητο Οροφοδιαμέρισμα 71 τ.μ. 2ου Ορόφου– Παγκράτι, Άγιος Αρτέμιος | €280.000

Κωδ. 2401081