Όλα τα Ακίνητά μας

94 αγγελίες

Οικόπεδο προς πώληση Θρακομακεδόνες (Αχαρνές)

€ 490.000 1.020 τ.μ.

  • 480 €/τ.μ.
  • Συντελεστής δόμησης: 40

ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ,οικόπεδο 1015 τ.μ., εντός σχεδίου, πάνω από την πλατεία, πρόσοψη 32μ., με παλαιά κατοικία σ.δ. 0,40, σ.κ. 0,25, άρτιο, οικοδομήσιμο.Τιμή 490.000€ PREMIUM ESTATES Τηλ: 6944634165, e-mai...

Κωδ. 2401006

ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ,οικόπεδo 1120 τ.μ

€ 220.000 1.120 τ.μ.

  • 196 €/τ.μ.
  • Συντελεστής δόμησης: 25

ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ,οικόπεδo 1120 τ.μ., εντός σχεδίου, πανοραμική θέα, νότιο, πρόσοψη 16,7μ., σ.δ. 0,40, σ.κ. 0,25, άρτιο, οικοδομήσιμο.Τιμή 220.000€ PREMIUM ESTATES Τηλ: 6944634165, e-mail: info@premiume...

Κωδ. 24 01 060

ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΓΩΝΙΑΚΟ ΟΙΚΟΠΕΔΟ 1035 τ.μ.

€ 390.000 1.035 τ.μ.

  • 377 €/τ.μ.
  • Συντελεστής δόμησης: 40

ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ,Γωνιακό οικόπεδo 1035 τ.μ., εντός σχεδίου, πάνω από την πλατεία, νότιος προσανατολισμός, πρόσοψη 67μ., σ.δ. 0,40, σ.κ. 0,25, άρτιο, οικοδομήσιμοΤιμή 390.000€ PREMIUM ESTATES Τηλ: 6944...

Κωδ. 2401007

ΑΧΑΡΝΕΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ ΑΚΙΝΗΤΟ (ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ)

€ 4.500 305 τ.μ.

  • 15 €/τ.μ.

ΑΧΑΡΝΕΣ Κέντρο Παλαιό Μενίδι Κατάστημα 305τμ (155τμ ισόγειο,150τμ υπόγειο),άριστη ποιότητα κατασκευής,πολυτελες,σύστημα θέρμανσης ψύξης, τριφασικό ρεύμα,,γωνιακό,σε κεντρικό σημείο με υψηλή προβολή.Τι...

Κωδ. 2401037

ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ,οικόπεδo 1018 τ.μ., μεγάλη πρόσοψη 24μ

€ 340.000 1.020 τ.μ.

  • 333 €/τ.μ.
  • Συντελεστής δόμησης: 40

ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ,οικόπεδo 1018 τ.μ., μεγάλη πρόσοψη 24μ εντός σχεδίου, γειτονιά με πολυτελείς κατοικίες, σ.δ. 0,40, σ.κ. 0,25, άρτιο, οικοδομήσιμο, με παλαιά μονοκατοικία 50τμ.Τιμή 340.000€ PREMIUM EST...

Κωδ. 2401114

Μοναδική θέα στο Αιγαίο...

€ 600.000 170 τ.μ.

  • 3.529 €/τ.μ.
  • 5 Υπνοδωμάτια
  • 2 Μπάνια

ΑΓΙΟΙ ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ Μονοκατοικία 170τμ , αποτελούμενη από δύο πλήρως ανεξάρτητα οροφοδιαμερίσματα 85τμ έκαστο σε 4.200τμ οικόπεδο, με μοναδική πανοραμική θέα στο Αιγαίο .Το ακίνητο είναι σε εξαιρετικά ή...

Κωδ. 2401020

ΣΥΡΟΣ ΕΚΤΑΣΗ 96.000τμ

€ 20.000.000 96.000 τ.μ.

  • 208 €/τ.μ.

ΣΥΡΟΣ Εκταση 96 στρέμματα με πανοραμική θέα στην θάλασσα εφαπτόμενη στην ακτογραμμή.Το ακίνητο είναι άρτιο και οικοδομήσιμο και υπάρχει δυνατότητα κατάτμησης σε οικοδομήσιμα κτήματα των 4 στρεμμάτων....

Κωδ. 2401036

Κηφισιά Ακίνητο Προβολής

€ 1.480.000 402 τ.μ.

  • 3.682 €/τ.μ.

ΚΗΦΙΣΙΑ Κέντρο , Μοναδικό ισόγειο κατάστημα 402τμ - Αυτοτελές κτίριο προβολής με μεγάλη πρόσοψη επί της Κηφισίας σε πολύ κεντρικό σημείο.Τιμή 1.480.000€ PREMIUM ESTATES Τηλ: 6944634165, e-mail: info...

Κωδ. 24 01 025

Βίλα προς πώληση Κάμπος (Λεύκτρος)

€ 1.300.000 230 τ.μ.

  • 5.652 €/τ.μ.
  • 5 Υπνοδωμάτια
  • 4 Μπάνια

Κωδ. 17384734