Όλα τα Ακίνητά μας

94 αγγελίες

ΛΙΜΕΝΙ Αρτιο και Οικοδομήσιμο Αγροτεμάχιο 8.550τμ

€ 520.000 8.550 τ.μ.

  • 61 €/τ.μ.

ΛΙΜΕΝΙ Αρτιο και Οικοδομήσιμο Διαμπερές αγροτεμάχιο 8.550τμ.Το αγροτεμάχιο βρίσκετε λίγα μόλις μέτρα από τον οικισμό με πανοραμική θέα στον κόλπο του Λιμενίου, είναι ιδανικό για ανέργεση ξενοδοχειακής...

Κωδ. 2401034

ΦΥΛΗ ΓΩΝΙΑΚΟ ΟΙΚΟΠΕΔΟ

€ 200.000 612 τ.μ.

  • 327 €/τ.μ.
  • Συντελεστής δόμησης: 120

ΦΥΛΗ Γωνιακό οικόπεδο 624τμ με πρόσοψη 50μ ελαφρώς επικλινές με θέα, πλησίον αγοράς και λεωφόρο Φυλής.Σ.Δ.1,2 Σ.Κ.0,6,Χτίζει 750τμ ιδανικό σημείο για ανέγερση κατοικιών.Τιμή 200.000€ PREMIUM ESTATES Τ...

Κωδ. 2401031

Μονοκατοικία προς πώληση Θρακομακεδόνες (Αχαρνές)

€ 330.000 170 τ.μ.

  • 1.941 €/τ.μ.
  • 3 Υπνοδωμάτια
  • 2 Μπάνια

Πωλείται Μονοκατοικία 170 τ.μ. στους Θρακομακεδόνες – 330.000€

Σε οικόπεδο 1.000 τ.μ., διατίθεται μονοκατοικία συνολικής επιφάνειας 170 τ.μ., η οποία χρήζει ολικής ανακαίνισης.

Το ακίνητο αναπτύσσετ...

Κωδ. 2401079

Νέος Κόσμος Κυνοσάργους Νεόδμητο Πολυτελές οροφοδιαμέρισμα 3ου ορόφου

€ 420.000 101 τ.μ.

  • 4.158 €/τ.μ.
  • 3 Υπνοδωμάτια
  • 1 Μπάνιο

Νέος Κόσμος Κυνοσάργους Νεόδμητο Πολυτελές οροφοδιαμέρισμα 3ου ορόφου, διαμπερές, 3 μεγάλα υ/δ, wc, μπάνιο πλούσια open plan κουζίνα, 27τμ βεράντες, εξαιρετική ποιότητα υλικών κατασκευής, αποθήκη, κλε...

Κωδ. 2401104

ΦΥΛΗ ΟΙΚΟΠΕΔΟ 312τμ

€ 90.000 312 τ.μ.

  • 288 €/τ.μ.
  • Συντελεστής δόμησης: 120

ΦΥΛΗ Οικόπεδο 312τμ με πρόσοψη 12,40μ ελαφρώς επικλινές με θέα, πλησίον αγοράς και λεωφόρο Φυλής.Σ.Δ.1,2 Σ.Κ.0,6,Χτίζει 375τμ ιδανικό σημείο για ανέγερση κατοικίας.Τιμή 90.000€ PREMIUM ESTATES Τηλ: 69...

Κωδ. 2401032

ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ,Γωνιακό οικόπεδo 1085 τ.μ.

€ 320.000 1.085 τ.μ.

  • 295 €/τ.μ.
  • Συντελεστής δόμησης: 40

ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ,Γωνιακό οικόπεδo 1085 τ.μ., εντός σχεδίου, πάνω από την πλατεία, νοτιοανατολικός προσανατολισμός, πρόσοψη 81μ., σ.δ. 0,40, σ.κ. 0,25, άρτιο, οικοδομήσιμοΤιμή 320.000€ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑ...

Κωδ. 2401074

ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΟΙΚΟΠΕΔΟ 1000ΤΜ ΠΛΑΤΕΙΑ

€ 330.000 1.000 τ.μ.

  • 330 €/τ.μ.
  • Συντελεστής δόμησης: 40

ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ,οικόπεδo 1000 τ.μ., εντός σχεδίου, δίπλα στην πλατεία και στα σχολεία , πρόσοψη 17μ., σ.δ. 0,40, σ.κ. 0,25, άρτιο, οικοδομήσιμο.Τιμή 330.000€ PREMIUM ESTATES Τηλ: 6944634165, e-mail: i...

Κωδ. 2401017

ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΟΙΚΟΠΕΔΟ 1007τμ ΠΑΝΟΡΑΜΙΚΗ ΘΕΑ

€ 180.000 1.007 τ.μ.

  • 179 €/τ.μ.
  • Συντελεστής δόμησης: 40

ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ,οικόπεδο 1007 τ.μ., εντός σχεδίου,νότιος προσανατολισμός, πανοραμική θέα , γειτονιά με πολυτελείς κατοικίες, πρόσοψη 17μ., σ.δ. 0,40, σ.κ. 0,25, άρτιο, οικοδομήσιμο.Τιμή 180.000€ PREMI...

Κωδ. 2401005

ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΑ ΓΩΝΙΑΚΟ ΟΙΚΟΠΕΔΟ

€ 290.000 1.040 τ.μ.

  • 279 €/τ.μ.
  • Συντελεστής δόμησης: 80

ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΑ Γωνιακό οικόπεδο 1040τμ με πρόσοψη 70μ σε δρόμο ήπιας κυκλοφορίας, πλησίον σχολείων και λεωφόρο Φυλής.Σ.Δ.0,8 Σ.Κ.0,5,Χτίζει 830τμ ιδανικό σημείο για ανέγερση κατοικίων.Τιμή 290.000€ PREMIU...

Κωδ. 2401030

Γραφείο προς πώληση Χαραυγή (Αχαρνές)

€ 130.000 102 τ.μ.

  • 1.275 €/τ.μ.
  • 1 Μπάνιο

ΑΧΑΡΝΕΣ ΚΕΝΤΡΟ Γραφείο 102τμ, 2ου ορόφου, έτος κατασκευής 1993,αποτελείται από 3 χώρους κύριας χρήσης,μπάνιο και κουζίνα.Διαθέτει αυτόνομη θέρμανση πετρελαίου, κλιματισμό, πόρτα ασφαλείας, θυροτηλεόρα...

Κωδ. 2401027