Όλα τα Ακίνητά μας

94 αγγελίες

ΑΧΑΡΝΕΣ ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Οικόπεδο 403τμ

€ 80.000 403 τ.μ.

  • 199 €/τ.μ.

ΑΧΑΡΝΕΣ ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Οικόπεδο 403τμ, πρόσοψη 14 μέτρα, Σ.Δ. 0,6 Σ.Κ. 0,4 χτίζει 240τμ συν βοηθητικοι χώροι, επίπεδο, περιφραγμένο, ιδανικό για κατασκευή κατοικιών Τιμή 80.000€ PREMIUM ESTATES Τηλ: ...

Κωδ. 2401122

ΑΧΑΡΝΕΣ ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Διαμπερές οικόπεδο 1210τμ

€ 240.000 1.210 τ.μ.

  • 198 €/τ.μ.
  • Συντελεστής δόμησης: 60

ΑΧΑΡΝΕΣ ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Διαμπερές οικόπεδο 1210τμ, πρόσοψη 37 μέτρα, Σ.Δ. 0,6 Σ.Κ. 0,4 χτίζει 725τμ συν βοηθητικοι χώροι, επίπεδο, περιφραγμένο, ιδανικό για κατασκευή κατοικιών Τιμή 240.000€ PREMIUM E...

Κωδ. 2401120

ΑΧΑΡΝΕΣ Διαμπερές οικόπεδο 2050τμ

€ 400.000 2.050 τ.μ.

  • 195 €/τ.μ.
  • Συντελεστής δόμησης: 60

ΑΧΑΡΝΕΣ Διαμπερές οικόπεδο 2050τμ, πρόσοψη 50 μέτρα, Σ.Δ. 0,6 Σ.Κ. 0,4 χτίζει 1.230τμ συν βοηθητικοι χώροι, επίπεδο, περιφραγμένο, ιδανικό για κατασκευή επαγγελματικών χώρων ή κατοικιών σε περιοχή γε...

Κωδ. 2401119

ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΜΕΖΟΝΕΤΑ ΜΕ ΠΙΣΙΝΑ

€ 600.000 320 τ.μ.

  • 1.875 €/τ.μ.
  • 5 Υπνοδωμάτια
  • 3 Μπάνια

ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ Μεζονέτα 320τμ, του 2004, αποτελούμενη από ισόγειο διαμέρισμα 85τμ με 2υ/δ, μπάνιο, σαλόνι,κουζίνα, τζάκι, και οροφομεζονέτα 150τμ με 3υ/δ, 2 μπάνια, wc, σαλόνι, κουζίνα, τζάκι, Doussie...

Κωδ. 2401035

ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ,οικόπεδo 1500 τ.μ.

€ 270.000 1.500 τ.μ.

  • 180 €/τ.μ.
  • Συντελεστής δόμησης: 40

ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ,οικόπεδo 1500 τ.μ., πάνω από την πλατεία, επίπεδο, νότιος προσανατολισμός σ.δ. 0,40, σ.κ. 0,25, άρτιο, οικοδομήσιμο.Τιμή 270.000€ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΘΕΣΗ PREMIUM ESTATES Τηλ: 6944634165, ...

Κωδ. 2401073

THRAKOMACEDONES, plot 1032 sq.m.

€ 170.000 1.105 τ.μ.

  • 154 €/τ.μ.
  • Συντελεστής δόμησης: 25

ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ,οικόπεδo 1105 τ.μ., εντός σχεδίου, πανοραμική θέα, νότιο, γειτονιά με πολυτελείς κατοικίες, πρόσοψη 15μ., σ.δ. 0,40, σ.κ. 0,25, άρτιο, οικοδομήσιμο.Τιμή 170.000€ PREMIUM ESTATES Τηλ: 6...

Κωδ. 2401058

ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ οικόπεδο 510 τ.μ με άδεια οικοδομής αι εκσκαφή !!!

€ 240.000 510 τ.μ.

  • 471 €/τ.μ.

ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ οικόπεδο 510 τ.μ., αμφιθεατρικό, προσόψεως, με απεριόριστη θέα. Περιλαμβάνει έγκυρη οικοδομική άδεια για πολυτελή μονοκατοικία συνολικής επιφάνειας 390τμ. , έχει ολοκληρωθεί η εκσκαφή, ...

Κωδ. 2401118

ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ οικόπεδο 1.206τμ

€ 210.000 1.206 τ.μ.

  • 174 €/τ.μ.
  • Συντελεστής δόμησης: 40

ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ οικόπεδο 1. 206 τ. μ. ,εντός σχεδίου, σ. δ. 0 , 4 , σ. κ. 0 ,25 , πρόσοψη 58 μ. , άρτιο, οικοδομήσιμο, κτίζει 482 τ. μ. , συν βοηθητικοί χώροί, πανοραμική θέα όλο το λεκανοπέδιο, μεγάλη...

Κωδ. 2401053

Διαμέρισμα προς πώληση Καστέλλα (Καστέλλα - Πασαλιμάνι)

€ 280.000 78 τ.μ.

  • 3.590 €/τ.μ.
  • 2 Υπνοδωμάτια
  • 2 Μπάνια

Κωδ. 2401043

ΠΛΑΤΕΙΑ ΒΙΚΤΩΡΙΑΣ Επαγγελματικό Κτίριο 930τμ

€ 890.000 930 τ.μ.

  • 957 €/τ.μ.
  • 7 Μπάνια

ΠΛΑΤΕΙΑ ΒΙΚΤΩΡΙΑΣ Επαγγελματικό Κτίριο 930τμ, έτος κατασκευής 1977,άριστη κατάσταση,ασανσέρ,θέρμανση,μεγάλες βεράντες,οι όροφοι δεν έχουν εσωτερικά χωρίσματα,,σε ήσυχο δρόμο 250μ από στάση μετρό με άδ...

Κωδ. 2401023