Όλα τα Ακίνητά μας

94 αγγελίες

ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ,οικόπεδo 1180 τ.μ

€ 280.000 1.180 τ.μ.

  • 237 €/τ.μ.
  • Συντελεστής δόμησης: 40

ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ,οικόπεδo 1180 τ.μ., εντός σχεδίου, δίπλα στην πλατεία, πρόσοψη 18μ., ανατολικό σ.δ. 0,40, σ.κ. 0,25, άρτιο, οικοδομήσιμο.Τιμή 280.000€ PREMIUM ESTATES Τηλ: 6944634165, e-mail: info@pre...

Κωδ. 2401001

ΠΕΙΡΑΙΑΣ Καστέλλα-Πασαλιμάνι Νεόδμητο οροφοδιαμέρισμα 5ου ορόφου 82τμ

€ 295.000 82 τ.μ.

  • 3.598 €/τ.μ.
  • 2 Υπνοδωμάτια
  • 2 Μπάνια

ΠΕΙΡΑΙΑΣ Καστέλλα-Πασαλιμάνι Νεόδμητο οροφοδιαμέρισμα 5ου ορόφου 82τμ, 2Υ/Δ master, wc, 15τμ βεράντες, θέση στάθμευσης πυλωτής, πολυτελής κατασκευή,minimal αισθητική

Κωδ. 2401047

Οικόπεδο 507τμ Θρακομακεδόνες - Πανοραμική Θέα - Με Άδεια

€ 180.000 507 τ.μ.

  • 355 €/τ.μ.
  • Συντελεστής δόμησης: 40

ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ οικόπεδο 507 τ.μ., αμφιθεατρικό, προσόψεως, με απεριόριστη θέα. Περιλαμβάνει έγκυρη οικοδομική άδεια για πολυτελή μονοκατοικία με πισίνα. Καθαρό από πεύκα έτοιμο για άμεση αξιοποίηση. Τ...

Κωδ. 2401109

ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ ΑΠΟΘΗΚΗ

€ 3.200.000 5.850 τ.μ.

  • 547 €/τ.μ.

ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ ΒΙΟΤΕΧΝΙΚΟ ΚΤΙΡΙΟ --- ΑΠΟΘΗΚΗ 5.850τμ,σε 18.000τμ οικόπεδο,δίπλα στην έξοδο της Ε.Ο. με προβολής επ΄αυτής.Έτος κατασκευής 2004 σε άριστη κατάσταση.500τμ πολυτελή γραφεία,ύψος 8 μέτρα, ελάχισ...

Κωδ. 2401028

ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΟΙΚΟΠΕΔΟ 1000τμ

€ 250.000 1.000 τ.μ.

  • 250 €/τ.μ.
  • Συντελεστής δόμησης: 40

ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ,οικόπεδo 1000 τ.μ., εντός σχεδίου, πρόσοψη 17μ., ιδανικό για δύο κατοικίες σ.δ. 0,40, σ.κ. 0,25, άρτιο, οικοδομήσιμο.Τιμή 250.000€ PREMIUM ESTATES

Κωδ. 2401014

ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΟΙΚΟΠΕΔΟ ΠΛΑΤΕΙΑ

€ 350.000 1.000 τ.μ.

  • 350 €/τ.μ.
  • Συντελεστής δόμησης: 40

ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ,οικόπεδo 1000 τ.μ., εντός σχεδίου, δίπλα στην πλατεία και στα σχολεία , πρόσοψη 17μ., σ.δ. 0,40, σ.κ. 0,25, άρτιο, οικοδομήσιμο.Τιμή 350.000€ PREMIUM ESTATES Τηλ: 6944634165, e-mail: i...

Κωδ. 2401016

ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΟΙΚΟΠΕΔΟ

€ 850.000 274 τ.μ.

  • 3.102 €/τ.μ.
  • Συντελεστής δόμησης: 240

ΚΑΛΛΙΘΕΑ Χαροκόπου,οικόπεδo 274 τ.μ.,πρόσοψη 12μ., νοτιοανατολικό σ.δ. 2,40, σ.κ. 0,60, διαθέτει πρόσφατη οικοδομική άδεια ανέγερσης επταώροφης οικοδομής. .σε προνομιακό σημείο πλησίον Λ.Συγγρού και ...

Κωδ. 2401052

ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΟΙΚΟΠΕΔΟ ΑΜΦΙΘΕΑΤΡΙΚΟ

€ 400.000 1.040 τ.μ.

  • 385 €/τ.μ.
  • Συντελεστής δόμησης: 40

ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ,οικόπεδo 1040 τ.μ., εντός σχεδίου,νότιος προσανατολισμός, πανοραμική θέα , γειτονιά με πολυτελείς κατοικίες, πρόσοψη 19,5μ., σ.δ. 0,40, σ.κ. 0,25, άρτιο, οικοδομήσιμο.Τιμή 400.000€ PRE...

Κωδ. 2401009

ΠΕΙΡΑΙΑΣ Καστέλλα-Πασαλιμάνι Νεόδμητο οροφοδιαμέρισμα 4ου ορόφου 84τμ, 2Υ/Δ

€ 295.000 84 τ.μ.

  • 3.512 €/τ.μ.
  • 2 Υπνοδωμάτια
  • 2 Μπάνια

ΠΕΙΡΑΙΑΣ Καστέλλα-Πασαλιμάνι Νεόδμητο οροφοδιαμέρισμα 4ου ορόφου 84τμ, 2Υ/Δ master, wc, 13τμ βεράντες, θέση στάθμευσης πυλωτής, πολυτελής κατασκευή,minimal αισθητική

Κωδ. 2401046

ΠΕΙΡΑΙΑΣ Καστέλλα-Πασαλιμάνι Νεόδμητη οροφομεονέτα 6ου-7ου ορόφου 104τμ

€ 375.000 104 τ.μ.

  • 3.606 €/τ.μ.
  • 2 Υπνοδωμάτια
  • 2 Μπάνια

ΠΕΙΡΑΙΑΣ Καστέλλα-Πασαλιμάνι Νεόδμητη οροφομεονέτα 6ου-7ου ορόφου 104τμ, 2Υ/Δ master, wc, 55τμ βεράντες, θέα, θέση στάθμευσης πυλωτής, πολυτελής κατασκευή,minimal αισθητική

Κωδ. 2401048