Όλα τα Ακίνητά μας

94 αγγελίες

ΘΡΑΚΟΜΑΕΔΟΝΕΣ ΓΩΝΙΑΚΟ ΟΙΚΟΠΕΔΟ ΚΕΝΤΡΟ

€ 650.000 1.020 τ.μ.

  • 637 €/τ.μ.
  • Συντελεστής δόμησης: 40

ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ,Γωνιακό οικόπεδο 1020 τ.μ., εντός σχεδίου, ήσυχο σημείο πλησίον κέντρου, με κατοικία 145τμ σε καλή κατάστση, πρόσοψη 67μ., σ.δ. 0,40, σ.κ. 0,25, άρτιο, οικοδομήσιμο.Τιμή 650.000€ PREMI...

Κωδ. 2401012

ΟΙΚΟΠΕΔΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΙΚΗ ΘΕΑ

€ 550.000 1.015 τ.μ.

  • 542 €/τ.μ.
  • Συντελεστής δόμησης: 40

ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ,οικόπεδo 1015 τ.μ., εντός σχεδίου, πανοραμική θέα νότια, γειτονιά με πολυτελείς κατοικίες, πρόσοψη 17μ., σ.δ. 0,40, σ.κ. 0,25, άρτιο, οικοδομήσιμο.Τιμή 550.000€ PREMIUM ESTATES Τηλ: 69...

Κωδ. 2401016

Οικόπεδο προς πώληση Θρακομακεδόνες (Αχαρνές)

€ 800.000 1.020 τ.μ.

  • 784 €/τ.μ.
  • Συντελεστής δόμησης: 40

ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ,οικόπεδο 1014 τ.μ., εντός σχεδίου, κάτω από την πλατεία, πρόσοψη 28μ., σ.δ. 0,40, σ.κ. 0,25, άρτιο, οικοδομήσιμο.Τιμή 800.000€ PREMIUM ESTATES Τηλ: 6944634165, e-mail: info@premiumesta...

Κωδ. 2401004

ΠΑΡΚΟ ΣΤΑΥΡΟΣ ΝΙΑΡΧΟΣ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ 6ου

€ 490.000 105 τ.μ.

  • 4.667 €/τ.μ.
  • 3 Υπνοδωμάτια
  • 2 Μπάνια

ΚΑΛΛΙΘΕΑ (Τζιτζιφιές - Πάρκο Σ.Νιάρχου) Νεόδμητο οροφοδιαμέρισμα 6ου ορόφου 105τμ, 3 Υ/Δ ,wc, αποθήκη, πάρκιν, μεγάλες βεράντες, θέα, πολυτελής κατασκευή,minimal αισθητική 100 μέτρα από την είσοδο του...

Κωδ. 2401041

ΚΑΛΛΙΘΕΑ (Τζιτζιφιές - Πάρκο Σ.Νιάρχου) Νεόδμητη οροφομεζονέτα 6ου-7ου ορόφ

€ 1.600.000 160 τ.μ.

  • 10.000 €/τ.μ.
  • 3 Υπνοδωμάτια
  • 2 Μπάνια

ΚΑΛΛΙΘΕΑ (Τζιτζιφιές - Πάρκο Σ.Νιάρχου) Νεόδμητη οροφομεζονέτα 6ου-7ου ορόφου 160τμ,3 Υ/Δ, γραφείο, wc, αποθήκη,πάρκιν,μεγάλες βεράντες,πανοραμική θέα,roof garden, BBQ, πισίνα, πολυτελής κατασκευή,min...

Κωδ. 2401049

ΡΕΤΙΡΕ ΟΡΟΦΟΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ 7ου ΠΑΡΚΟ Σ.ΝΙΑΡΧΟΥ

€ 500.000 105 τ.μ.

  • 4.762 €/τ.μ.
  • 3 Υπνοδωμάτια
  • 1 Μπάνιο

ΚΑΛΛΙΘΕΑ (Τζιτζιφιές - Πάρκο Σ.Νιάρχου) Νεόδμητο οροφοδιαμέρισμα 7ου ορόφου 105τμ,3 Υ/Δ ,wc,αποθήκη,πάρκιν,μεγάλες βεράντες, θέα, πολυτελής κατασκευή,minimal αισθητική 100 μέτρα από την είσοδο του πάρ...

Κωδ. 2401042

ΦΥΛΗ ΓΩΝΙΑΚΟ ΟΙΚΟΠΕΔΟ 312τμ

€ 130.000 312 τ.μ.

  • 417 €/τ.μ.
  • Συντελεστής δόμησης: 120

ΦΥΛΗ Γωνιακό οικόπεδο 312τμ με πρόσοψη 38,10μ ελαφρώς επικλινές με θέα, πλησίον αγοράς και λεωφόρο Φυλής.Σ.Δ.1,2 Σ.Κ.0,6,Χτίζει 375τμ ιδανικό σημείο για ανέγερση κατοικίας.Τιμή 130.000€ PREMIUM ESTATE...

Κωδ. 2401033

ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ Οροφοδιαμέρισμα 185τμ

€ 300.000 185 τ.μ.

  • 1.622 €/τ.μ.
  • 3 Υπνοδωμάτια
  • 2 Μπάνια

ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ Οροφοδιαμέρισμα 185τμ, '83 σαλόνι, καθιστικό, κουζίνα, 3Υ/Δ, 1master, 2 μπάνια, wc, περιμετρικά μεγάλες βεράντες, θέα, πάρκιν, σε ημιτελή κατάσταση πλησίον πλατείας, 300.000€ PREMIUM ES...

Κωδ. 2401056

ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ Κτίριο 570τ.μ

€ 1.000.000 570 τ.μ.

  • 1.754 €/τ.μ.
  • 10 Υπνοδωμάτια

ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ Κτίριο 570τ.μ αποτελούμενο από 4 οροφοδιαμερίσματα. 1) Ισόγειο 80τμ,2Υ/Δ,μπάνιο,wc,κουζίνα, καθιστικό 2) 1ος Όροφος 200τμ,3Υ/Δ(1 master), 2 μπάνια,wc,κουζίνα,καθιστικό,σαλόνι,περιμετρικ...

Κωδ. 2401054

ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ,Κατάστημα 250τμ σε κεντρική λεωφόρο με μεγάλη προβολή

€ 2.000 250 τ.μ.

  • 8 €/τ.μ.
  • 2 Μπάνια

ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ,Κατάστημα 250τμ σε κεντρική λεωφόρο με μεγάλη προβολή , αποτελούμενο από 132τμ ισόγειο, 118τμ υπόγειο και 60τμ ιδιόκτητη πρασιά, wc, θέσεις στάθμευσης, πολυσύχναστο σημείο.Τιμή 2.000€ PREMI...

Κωδ. 2401103

Τοποθεσία στο χάρτη